Een artikel van Chloé, toegevoegd op 23 november 2022 3 min. lezing

Op donderdag 17 november organiseerde het VVV-kantoor van Grand Roissy twee eductours op initiatief van onze groepsmanager, Bousso Niass, en onze manager zakelijk toerisme, Tariana Carvalho. Throwback naar deze twee memorabele educttours!

Een dag om Roissy te ontdekken

Aan de zijde van onze business tourism officer gingen onze deelnemers aan boord voor een ontdekkingsdag bij Roissy-en-France. Zo konden de laatsten de verschillende ruimtes van de ontdekken Roissy International Golf (catering, seminaries, winkel, terras…) dankzij een presentatie van de directeur, Adrien Zavaroni. Vervolgens genoten onze deelnemers van een heerlijke maaltijd bereid door de chef-kok voordat ze aan een initiatiemiddag begonnen in het gezelschap van de golfmanager, Daniel Duchene.

De middag ging verder met een compleet bezoek aan deHoliday Inn Parijs CDG Airport alvorens te genieten van de heerlijke snack die voor ons was gereserveerd. Eindelijk ging onze vrolijke troep naar de Hyatt Place Parijs CDG Airport om het hotel te bezoeken en te genieten van een gastronomische pauze in chocolade, met gebakjes bereid door de patissier van de Hyatt Place Parijs CDG Airport. Een genot voor de smaakpapillen!

Een dag gewijd aan cultuur in Écouen

Bousso, onze groepsmanager die managers van Chinese reisbureaus vergezelde, kon hen kennis laten maken met het rijke erfgoed vanEcouen. Zo konden ze genieten van een heerlijke maaltijd in het semi-gastronomische Italiaanse restaurant Hij Maestro voor aanvang van de bezoeken.

De middag begon met een korte becommentarieerde wandeling van de Weg van de schilders Geïllustreerd met reproducties van schilderijen uit de 19e eeuw door de heer Dauchel, voorzitter van de Colony of Painters Association in Écouen en vrijwilligersgids. Daarna volgde een bezoek aan de kerk Saint-Acceul met zijn gotische architectuur. Het heeft zijn originele glas-in-loodramen uit de renaissanceperiode behouden. (16e eeuw)

Naar aanleiding van deze door klanten zeer gewaardeerde ontdekkingen, organiseerde Bousso een bezoek aan de Kasteel van Écouen, het decor, de architectuur en de prachtige collecties van het Nationaal Museum van de Renaissance. Verwelkomd door de heer Guillaume Defonkenell, hoofdconservator van het erfgoed van het museum en begeleid door Marie Valérie Vavasseur, reisleider en business developer bij Val d'Oise Tourisme, werden ze verliefd op deze unieke plek.

Uiteindelijk ontmoetten de twee groepen elkaar op de Citroën DS Conservatorium om een ​​prachtige collectie van meer dan 300 modellen van de voertuigen van het merk te bewonderen. De avond eindigde in stijl met een cocktailreceptie aangeboden door Fedoua Zeggar, Receptive en Event Manager van de plaats, voordat hij per bus terugkeerde naar Parijs.